Diary

22.února

22. února 2010 v 20:32 | M*
První den pořádneho hubnutí - první úspěch! :)

Za celý den sme snědla jen 2 bulky s máslem a paprikou a jeden cereální rohlík! Je toho málo,ale já nestihala...škola,pak si jít domluvit brigádu,ven a teď až konečně domů...ale pomáhá mi to! Proto se musím pořád nějak zaměstnávat a na jídlo nebudu myslet! :)

21.února

21. února 2010 v 21:01 | M*
Tak a je to tady...zejta PONDĚLÍ - začátek týdne - začátek školy - začátek HUBNUTÍ!

Ano je to tak...od zítřka začínám na novo a teď už naposledy!:) Doufám že se povede ;)

Předsevzetí?

18. února 2010 v 10:38 | M*
Takže kočeny moe...

Pomalu ale jistě se blíží léto...kraťase,sukně,tílka,plavky...prostě všechno co k tomu patří a co všem ukazuje jaké mám špeky...proto musím zabrat! Nemůžu zase celý léto strávit doma aby mě nikdo neviděl! Tohle léto chci být já ta obdivovaná, krásná a hlavně HUBENÁ!

Proto si dám pár jako "předsevzetí" a ty dodržím!!!

  1. Denně cvičit (aspoň trochu)
  2. Nejíst sladký
  3. Nejíst po 6 hod.
  4. Nepřežírat se
  5. Zvážit se až na konci měsíce
A tohle dodržím! Už sem se tomu oddala celýmn srdcem a věřím že mi to výjde :)

16.února

15. února 2010 v 19:44 | M*
JÍDELNÍČEK:

SNÍDANĚ: jogurt (splněno)
SVAČINA: nic (splněno)
OBĚD: guláš+černý chleba (splněno)
SVAČINA: nic (splněno)
VEČEŘE: celozrná bulka+sýr+paprika (nesplněno)
PITÍ: voda,neochucený čaj (splněno)

OSTATNÍ:

Nejíst po 6. hod (nesplněno)
500 stepper (nesplněno)
20 sklapovaček (nesplněno)
Vzít si prášek (splněno)
Uklidit si pokoj (splněno)
Žádný sladkosti (splněno)

No moc mi to dneska nevyšlo...hlavně s tím cvičením...takže to rači budu dělat zase hezky postaru! :)

15.února

15. února 2010 v 19:31 | M*
Přemýšlela sem...celou noc!

A rozhodla sem se takhle...určitě nekončím! Naopak...teď se budu maximálně snažit! Budu si každý den plánovat dopředu...přesně jako jedno moe milované SBčko (°°°successfull..girl°°°). Určitě mi to teď s tím plánováním půjde mnohem líp! :)

Tak mi držte palečky ;)

14. února

14. února 2010 v 20:09 | M*
Valentýn...

...svátek kterej mi každej rok připomíná že sem sama! :(

Jídlo? Ani se neptejte...žravka je zase tady!:( Už nevím jak dál...mám sto chutí se na to vykašlat a do konce života být tlustá! Pohádala sem s s BESTkou...a hned to zase bylo tady! Naházela sem do sebe všechno co máme doma a ještě sem si šla za zbylích pár drobných z kapesnýho koupit bonbóny a čokoládu! :(

Du spát a nechám si to projít hlavou...má cenu v tom pokračovat?
...NEVÍM...

12. února

12. února 2010 v 20:52 | M*
Po dlouhé době KONEČNĚ zase píšuu...

Popravdě ste mi chyběli! Moe podpora, ti co ve mě věří...

Sklama sem...určitě sem sklamala vás ale nejvíc sem sklamala sebe! :( Celou dobu bez blogu sem se zase přežírala!:( Je mi špatně když si uvědomím co všechno sem do sebe zase nacpala...ale od zítřka začínám znovu..a vážně natvrdo!

Dneska sem byla s máti v Tesku nakupovat jídlo...nevzala sem si nic sladkýho ani tučnýho...i když mě všechno lákalo...VYDRŽELA SEM! Už se těším jak pudou zase kila dolů...

29.ledna

29. ledna 2010 v 21:47 | M*
Zdravííím ♥
Dneska sem byla s tou NEJ* na bazéně...3 hodiny blbnutí ve vodě, vysedávání v páře a cachtání ve vyrpulce...prostě krása! :) Moc sem si to užila!
Do té doby sem měla jen jablko...a pak to přišlo! Zavolala mi máti...že pudem nakoupit jídlo...šli sme a já vyděla všechny ty dobroty...ale držela sem se a nakoupila si dietně...doma sem ale zase chytla záchvat a snědla toho nejvíc!:( A potom se šla vygrcat...NEJSEM BULIMIČKA,ale zvedl se mi z toho žaludek a šlo to ven samo..
Líbí se mi ten pocit,že sem toho tolik snědla a nepřibyde mi ani kilo,ale pokračovat v tom nebudu...za ty zdravotní problémy mi to nejstojí...

28. ledna

28. ledna 2010 v 22:34 | M*
Tak co zlatíčka? Jaký bylo vízo?
Já sem všechno zvládla na 3 což je u mě pokrok a sem spokojená!
Jinak dneska sem za celej den snědla jen jablko, trochu masa s bramborem a jeden rohlík s vysočinou...sem happy že mi to docela vyšlo :)
Právě sem přišla z Pilates...byla sem teprve na 2 hodině a docela mi to dalo zabrat...sem strašně utahaná a chce se mi spát,ale sem ráda, že tam chodím :) Odpoledne sem si ještě dala hodinu na steperu! To je takový to jak na tom furt přešlapujete...myslela sem že mi upadnou nohy,ale když sem se při tom koukala na film tak to šlo samo!

27. ledna

28. ledna 2010 v 14:25 | M*
Včera sem nenapsala - omlouvám se!
Včera sem byla v tom Štěpánově a bylo to nejlepčí! :) Od léta sem viděla ty děcka...a sem za to ráda! Sou prostě úžasní!!! :)
Po cestě domů se mi udělalo v autobuse špatně a to mi vydrželo až než sem šla spát...tak sem toho moc nesnědla...a to je dobře! :) Jenom jedinej prohřešek...včera sem měla 0,3 l Kofoly...no jo,ale když mě bylo blbí tam sedět na suchu když všichni něco měli!
Dneska mám Pilates...večer zase napíšu! :)

26.ledna

26. ledna 2010 v 20:06 | M*
Ahoooj zlatíčka :)
Tak jak ste se dneska měli? S jídlem to u mě dneska docela ušlo,ale musím si na to teprv zvyknout...mám pro vás radu: na snídani si dejte 1 jablko nakrájený na měsíčky...zasytí a je to zdravý! :) Dneska sem tak o všem přemýšlela a mám pár dotazůůů...doufám že mi pomůžete ;)
Prý když přestanu kouřit budu mít strašný chutě...? Nemáte s tím někdo skušenost??? A ještě jedna věc...jsou Orbitky bez cukru? I ty ovocný? Mám závislost na žvýkání...:)
Jinak pořád nevím co podniknu o víkendu...jakýkoliv nápad je vítaný! ;)

25. ledna

25. ledna 2010 v 20:38 | M*
Taky tak nemáte rádi zimu jak já? Už aby bylo jaro...jaro je podle mě nejlepší období! Není ani teplo a ani zima...
Jinak dneska mi to s jídlem moc nevyšlo! Njn školní kantýna je lákavý místo když zrovna máte kapesný...stydím se za sebe jak sem toho do sebe zas mohla tolik naházet! :( Ale od zítřka už vážně pořádně začnu! A konečně se dám i do cvičení!
Nejrači bych skákala přez švihado,ale v tak malinkým bytečku to nejde! :( Skoro celej tejden mám nabitej tak aspon nebudu mít čas se přecpávat...ve středu jedu do Štěpánova za kámošema, ve čtvrtek mám Pilates a v pátek du plavat! Ještě si musím najít něco na víkend...nějaké nápady???

24. ledna

24. ledna 2010 v 21:38 | M*
Zdravííím ♥
Dneska sem to s jídlem moc neuhlídala,ale zejtra se do toho opřu naplno! Snědla sem toho strašně moc aj sladkýho a ted se cítím fakt provinile...prostě trpím záchvatovým přejídáním...nu co se dá dělat...prostě budu bojovat! :)
Jinak sem po tejdnu nemoci byla konečně venku...sem nejvíc ráda že sem zas všechny viděla! :) Ale je tam strašná zzzima! :( Taky u vás mrzne?
 
 

Reklama